Biuro nieruchomości Marki

 

Sprzedaż mieszkania w Markach - czyli czego unikać?


Sprzedaż mieszkania, wydaje się na pozór prosta, jednak z czasem każdy krok okazuje się męczarnią. Oczywiste jest to, że najbardziej atrakcyjnym aspektem dla kupujących będzie sama lokalizacja nieruchomości, cena oraz metraż.

Jednak jak należy zadbać o przygotowanie oferty, aby mieszkanie w Markach zostało sprzedane w miarę szybkim czasie? Aby mieszkanie, które mamy w zamiarze sprzedać, należy sukcesywnie przygotować do samej sprzedaży.

 

Jednym z ważniejszych czynników interesujących nabywcę jest cena. Aby móc dobrze określić cenę nieruchomości nie można jej przeszacować. Osoby, które mają w zamiarze bezpośrednią sprzedaż, często przeszacowują cenę ofertową. Konsekwencją tego jest wisząca oferta na portalach ogłoszeniowych.

Dobry pośrednik ds. nieruchomości zajmujący się rynkiem lokalnym w Markach, będzie w stanie nakreślić cenę ofertową, która nie przestraszy potencjalnych kupujących.

 

Drugim aspektem, równie ważnym dla nabywców nieruchomości z Marek są nieuregulowane stany prawne posiadłości. Wszystkie nieścisłości zdecydowanie wydłużą czas sprzedaży nieruchomości z Marek, a mogą spłoszyć nabywcę. Te kwestie należy sprawdzić przed wprowadzeniem ogłoszenia do serwisów internetowych.

Na co zwrócić szczególną uwagę : księga wieczysta, informacje o osobach zameldowanych, podstawę nabycia oraz o ewentualnych zadłużeniach na nieruchomości. 


A co jeżeli nieruchomość w Markach posiada conajmniej dwóch współwłaścicieli i choćby jeden z nich nie jest zainteresowany sprzedażą? Bez zgody wszystkich współwłaścicieli nie mamy prawa na sprzedaż nieruchomości z Marek. Za nim pomyślisz o sprzedaży, spróbuj porozumieć się ze wszystkimi współwłaścicielami nieruchomości.

 

Ostatni ale nie mniej ważny punkt to jest, brak przygotowanego mieszkania do procesu sprzedaży. O czym jest tutaj mowa? Mieszkanie, które chcemy sprzedać, powinno być posprzątane, zniszczone meble powinny zostać wyniesione, a nawet należało by je odmalować czy wymienić zepsute gniazdka.

Wykonanie tych zadań, zmniejsza potencjalnemu nabywcy pole do negocjacji. Częstym zjawiskiem u pośredników ds. nieruchomości jest stosowanie home stagingu i profesjonalnej sesji zdjęciowej w nieruchomościach.

 

Te drobne działania mogą pomóc w szybszej sprzedaży Twojej nieruchomości z Marek. 


Problem ze sprzedażą nieruchomości, skontaktuj się z profesjonalnym biurem nieruchomości z Marek


Biuro nieruchomości MskPartners tworzą profesjonaliści, którzy potrafią wyjść z każdej sytuacji oraz kompleksowo przygotują Twoje mieszkanie z Marek do sprzedaży.

Poradzimy sobie nie tylko z brudnymi ścianami ale również i problemami prawnymi obciążającymi nieruchomość. Chętnie podejmujemy się wyzwań i skutecznie sprzedajemy nieruchomości w Markach. Nasz zespół tworzą specjaliści od kredytów hipotecznych, problemów prawnych, a nawet podatkowych.

Sprzedaj swoją nieruchomość w Markach z zyskiem, sprzedaj z MskPartners.