Biuro nieruchomości Ożarów Mazowiecki

 

Współpraca z biurem nieruchomości z Ożarowie Mazowieckim


W jaki sposób wybrać biuro nieruchomości, które ma zająć się sprzedażą Twojego mieszkania, działki lub domu w Ożarowie Mazowieckim?

Wiele informacji może zaważyć od tego która agencja będzie dla nas najodpowiedniejsza. Dla Państwa przygotowaliśmy pare wskazówek, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniego biura nieruchomości.

 

Siedziba biura nieruchomości

Aby upewnić się, że firma, która oferuje swoje usługi z zakresu pośrednictwa nieruchomościami, widnieje w centralnych bazach.

Jeżeli mamy do czynienia z działalnością jednoosobową, to dane takiej firmy należy zweryfikować w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) . Jeżeli jednak biuro nieruchomości jest prowadzone przez spółkę informacje o nim znajdziemy w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).

Każde profesjonalne biuro nieruchomości powinno mieć informacje o swoim Nip-ie lub REGON-ie na swojej stronie internetowej.

 

Ilość pośredników należących do biura nieruchomości

Zaskoczymy tu niejedną osobę, ponieważ czym mniejsze biuro nieruchomości tym mamy większą pewność, że naszej ofercie zostanie poświęcona dłuższy czas. W większych biurach nieruchomości, pośrednicy idą na ilość, a nie na jakość przedstawianych ofert.

Małe agencje są również bardziej elastyczne względem kontrahentów atrakcyjniejsze promowanie ofert.

 

Kompleksowa usługa pośrednictwa

Każde profesjonalne biuro nieruchomości przechodzi wraz ze swoim klientem przez cały okres transakcji. Co więcej udział osoby zamawiającej, powinien być w całej transakcji znikomy.

To na barkach pośrednika powinien spoczywać obowiązek podejmowania właściwych decyzji, a przynajmniej argumentować ich rzetelnie osobie zamawiającej.

 

Na czym polega zadania pośrednika podczas sprzedaży nieruchomości w Ożarowie Mazowieckim:

- Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości z Ożarowa Mazowieckiego;
- Wycena nieruchomości;
- Doradztwo z zakresu zbycia lub nabycia nieruchomości;
- Promocja oferty;
- Aktywne uczestnictwo podczas negocjacji;
- Prezentacja nieruchomości z Ożarowa Mazowieckiego ;
- Przygotowanie niezbędnych dokumentów do zawarcia transakcji.

 

Sprzedaj swoją nieruchomość w Ożarowie Mazowieckim z agencją


Sprzedaż domu, mieszkania czy też gruntu w Ożarowie Mazowieckim może stanowić nie lada wyzwanie.

Aby przejść bezpiecznie i skutecznie przez cały proces transakcji nawiąż współpracę z profesjonalnym biurem zajmującym się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Nawiąż współpracę z biurem nieruchomości MskPartners. Nie tylko zadbamy o znalezienie odpowiedniego nabywcy Twojej nieruchomości, ale również przygotujemy niezbędną dokumentacją wymaganą do zawarcia transakcji.