Biuro nieruchomości Ursus

 

Jak sprzedać mieszkanie na Ursusie?


Osoby, które zastanawiają się, jak sprzedać swoje mieszkanie na Ursusie, powinny wzbraniać się przede wszystkich od pewnych zachowań. O jakich zachowaniach tutaj mówimy?

Pierwszym i najcześciej spotykanym błędem w sprzedaży nieruchomości jest to bałagan. Rozrzucone osobiste przedmioty, nieprzyjemny zapach, brudne ściany i okna, nie wywierają pozytywnego wrażenia czy to na zdjęciach czy już na samej prezentacji.

Posprzątaj, a przede wszystkim odpersonalizuj swoje mieszkanie na Ursusie.

Drugim podstawowym błędem są niepełne informacje w ofercie bądź zdjęcia z których niewiele można wyczytać. Klarowany opis oferty sprzedaży mieszkania ogranicza ilość dopytujących telefonów, klontaktują się z nami osoby bardziej zdecydowane. Dodatkowowo zastosowanie języka korzyści w opisie może nam ilość potencjalnych Klientów powiększyć.

Błąd, przez który zaboli nas nasza kieszeń to zastosowanie niewłaściwej analizy ceny ofertowej sprzedaży mieszkania na Ursusie. Jeżeli cena ofertowa, którą wprowadzimy do naszego ogłoszenia z mieszkaniem z Ursusa będzie zawyżona, to automatycznie ograniczymy swoją widoczność w sieci.

Pamiętajmy, że potencjalni klienci wyszukując mieszkanie do zakupu z Ursusa, wprowadzają ramy cenowe. Zastosowanie przeszacowanej ceny ofertowej spowoduje, że nawet nie pojawimy się na wyświetlaczu osób potencjalnie zainteresowanych. Zaniżenie ceny ofertowej sprawi, że zwyczajnie stracimy na transakcji od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Również brak otwartości na negocjacje sprawi, że mieszkanie które chcemy sprzedać, może wisieć jako oferta latami. Te wszystkie przypadki są częstymi błędami u osób które z rynkiem nieruchomościowym mają nie wiele do czynienia.

 

Zabezpiecz się przed tymi błędami i zatrudnij do sprzedaży swojego mieszkania na Ursusie doświadczonego pośrednika ds. nieruchomości.

MskPartners to profesjonalne biuro nieruchomości, składające się z zespołu doradców z wieloletnim doświadczeniem sprzedażowym na rynku warszawskim.

Nasi agenci inwestycją w swoją wiedzę, aby spełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować swojemu Klientowi obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby od doradcy. Dowiedź się więcej o współpracy podczas aromatycznej kawy w naszym biurze.

Z nami sprzedaż mieszkania, domu czy też działkę na Ursusie przebiegnie szybko oraz bezpiecznie. 


Czy lepiej sprzedać swoje mieszkanie samemu czy z pośrednikiem ds. nieruchomości?


Sprzedaż bezpośrednia mieszkania z Ursusa ma sens tylko wtedy gdy masz mnóstwo czasu, stalowe nerwy, a stojąca przez dłuższy czas nieruchomość nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu.

Niestraszne Ci są wizyty obcych oraz masz chociaż podstawową wiedzę o obrocie nieruchomościami. W takiej sytuacji śmiało!  

Zaś jeżeli preferujesz spędzenie czasu ze znajomymi czy rodziną zamiast  na prezentacjach, bądź nie jesteś przekonany co do wystawianej przez Ciebie oferty. Albo nie wiesz czy jesteś dobrym negocjatorem, nawiąż współpracę do pośrednikiem ds. nieruchomości z MskPartners.

Nasze biuro nieruchomości pomoże Ci w sprzedaży Twojego mieszkania na Ursusie.